Jasle Medvedík, Senec - vitajte na stránke

 

Príchod dieťaťa na svet je pre rodiča najkrajší zážitok. Každý chce pre svoje dieťa iba to najlepšie, aby bolo zdravé, šťastné, slušné, šikovné.

Každý rodič by chcel byť s dieťaťom čo najdlhšie doma a všetko ho naučiť, ale niekedy to nejde. Aby ste mohli kľudne pracovať, my sa budeme starať o vaše dieťa.

Zdravie

S prachom sa nekamarátime, nemáme koberce. Periny sú antialergické a antistresové.

Deti sa naučia jesť pravidelne, denne jedia ovocie a zeleninu. Máme slovenských dodavateľov mäsa, aby mali deti na tanieri iba to najlepšie. Nevaríme z polotovarov, nepoužívane dochucovadlá. Jedálny lístok zostavujeme tak, aby bol pestrý a vyvážený. Dodržiavame pitný režim.

Každý deň máme pohybové a relaxačné aktivity. Chodíme pravidelne von, ani dáždik nám nevadí, máme gumáky a pršíplášť.

Šťastie

Náš cieľ je, aby sa deti u nás dobre cítili a mali úsmev na tvári. Jasličky sme zariaďovali s citom. Hračky pre menšie deti sme vyberali s certifikátmi pre deti od 18 mesiacov. Pre nás je úspech, ak sa detičky k nám tešia a vy môžete ísť bezstarostne do práce.

Slušnosť

Dieťa učíme poprosiť, poďakovať, pozdraviť slušne sa správať k svojim kamarátom. Jesť pri stole, používať pohár a príbor.

Šikovnosť

Učíme sa kresliť, maľovať, strihať, lepiť , modelovať. Cvičíme, spievame, zoznamujeme sa s hudobnými nástrojmi a robíme rôzne iné pohybové aktivity.